رفع بوی بد چاه فاضلاب توالت با دستگاه علت دلیل چرا دستشویی حمام منزل بو میده

شنبه, 27 ارديبهشت 813 05:06
این مورد را ارزیابی کنید
(6171 رای‌ها)

 

شرکت تخصصی رفع انواع بوی بد با دستگاه

آیا بوی بدی در ساختمان و آپارتمان شما به صورت دائم یا موقتی می پیچد و علت و دلیل آن را نمی دانید؟

آیا به دلیل بوی گندی که دلیل آن نیز برایتان مشخص نیست ، رفت و آمدهای خویشاوندیتان کم شده؟

لازم نیست سالها بوی بد فاضلاب قسمتی از آپارتمان را تحمل کنید.

توسط دستگاه پیشرفته محل ایجاد بوی بد را تشخیص داده و با هزینه ای ناچیز ، شما را برای همیشه از شر بوی بد خلاص می کنیم

علت بو دادن توالت ، حمام و هر جای دیگر ساختمان هر چه که باشد ، توسط دستگاه یافت خواهد شد

ما تضمین صد در صد می دهیم که مشکل بو را کشف و حل می کنیم

شرکت تخصصی رفع بوی ما سالهاست که هر روزه چندین مشکل مشابه مشکل شما را توسط دستگاه کشف و حل می کند.

ما تضمین می دهیم که اگر مشکل شما حل نشد هیچ هزینه ای حتی هزینه ایاب و ذهاب از شما دریافت نکنیم.

برای تماس مستقیم با سرویسکار جهت مشاوره رایگان - 09122335491 - اینجا کلیک کنید

 

 

تجربه چند ساله ما اثبات کرده که دلیل بوی بد فاضلاب در توالت ، حمام و آشپزخانه ساختمان ، در لوله کشی های فاضلاب ساختمان و چند چیز دیگر است.

 

--- خوب ؟؟؟ اگر مشکل از لوله کشی باشد ، آیا باید لوله کش خبر کنیم؟

اگر فقط به دنبال یک لوله کش باشید ، وقت خود را تلف کرده اید. مشکل شما را کسی باید برطرف کند که علاوه بر تجربه فراوان در لوله کشی ، دلیل بوی بد فاضلاب ساختمان را بداند و روزانه چندین مورد از این مشکل را بررسی و رفع کند و مجهز به دستگاه خاص تشخیص منشا بو باشد. بگذارید اینطور بگوئیم، شما باید به دنبال تشخیص کار بوی بد فاضلاب بگردید. این شخص قبل از هر چیز تشخیص می دهد که مشکل از لوله کشی است یا از جای دیگری.

 

--- یک مثال کوچک می زنید که در چه مواقعی مشکل بوی بد فاضلاب از لوله کشی است و چه موقعی از جای دیگر؟؟

بله . به طور مثال ممکن است سیفون توالت را کج کار گذاشته باشند و آب موجود در سیفون توانایی نگهداری گاز فاضلاب را ندارد. ممکن است توالت فرنگی نشتی گاز داشته باشد. ممکن است هنگام بارندگی ، فشار گاز داخل فاضلاب بیشتر شده و از یکی از لوله ها وارد منزل شود. ممکن است یکی از اتصالات لوله کشی فاضلاب معیوب شده باشد. ممکن است لوله کشی سالم باشد ولی گرفتگی در جایی اتفاق افتاده باشد ، ممکن است لوله کشی سالم باشد ولی یکی از سیفون ها راه خود را به ونت ساختمان از دست داده باشند ، ممکن است ممکن است ممکن است ... کار لوله کش تشخیص کار ، تشخیص همین احتمال هاست.

 

--- قیمت ، هزینه و نرخ رفع بوی بد فاضلاب چقدر است؟؟

بله . قیمت و هزینه رفع بوی فاضلاب بسته به این است که آیا تخریب نیاز است یا خیر.قیمت پایه را اینجا ببینید. یا تماس بگیرید.

 

--- من یک لوله کش تشخیص کار نیاز دارم که سال ها تجربه در شهر بزرگی مثل تهران را داشته باشد و انواع مختلفی از این اشکالات را تشخیص داده و رفع کردن باشد. چه کنم؟

اگر با کامپیوتر وارد سایت شده اید می توانید با شماره  09122335491  آقای زمانی تماس بگیرید و اگر با موبایل یا تبلت وارد شده اید روی آیکن چشمک زن تلفن تماس در سمت چپ صفحه ضربه بزنید.

 

 رفع بوی بد فاضلاب توالت دستشویی حمام آشپزخانه

 

برای رفع بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه یا سالن آپارتمان ، فقط می خواهم از بوگیر ها استفاده کنم . آیا بوگیر های توالت راهگشا هستند؟

 

بوگیر توالت ،فقط یک ماده خوشبو کننده معمولی است و بوی بد را برای همیشه از بین نمی برد بلکه فقط آن را از مشام شما پنهان می کند. مانند عطری که به یک لباس بد بو زده می شود

دلیل اصلی بوی بد توالت ، حمام و دستشویی ، گازی موسوم به گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب است.گاز فاضلاب از تجزیه مواد داخل فاضلاب به وجود می آید و کاملا سمی و قابل اشتعال است.

گاز فاضلاب در حالت عادی به وسیله لوله ای تحت عنوان لوله ونت که به چاه فاضلاب متصل است ، به پشت بام منازل فرستاده می شود تا از جمع شدن آن در فاضلاب جلوگیری شده و از خطرات آتی از جمله انفجار فاضلاب پیشیگیری شود.

ولی در موارد زیادی ، این گاز وارد توالت یا حمام شده و بوی بدی ایجاد می کند.حتی ممکن است این گاز وارد بخش های دیگر ساختمان شود و بوی بد فاضلاب تمام ساختمان را بگیرد.برای رفع این بوی بد توالت ابتدا باید منشا آن را پیدا کنید.ولی این کار گاها بسیار مشکل است.

پیشنهاد می کنیم برای از بین بردن و رفع بوی بد فاضلاب توالت ، دستشویی و حمام به افراد متخصص رجوع کنید.زیرا تجربه کافی برای این کار را دارند و در صورت پیدا کردن دلیل بوی بد فاضلاب ، کلیه امور تعمیر و بنایی را نیز انجام خواهند داد.(البته در صورت نیاز).نا گفته پیداست که بوگیرهای توالت گازهای فاضلاب را از بین نمی برند.فقط بوی بد را از مشام شما مخفی می کنند.این بوگیر ها با ایجاد بوهای دیگری در واقع مشام شما را فریب می دهند.

 

مرکز تعمیر تاسیسات ساختمانی ما با سالها تجربه در خدمت شماست.کافیست با شماره های تماس ما تماس حاصل فرمائید تا از مشاوره تلفنی و حضوری ما برخوردار شوید.

خدمات کلی ما عبارتند از:

رفع بوی بد توالت ناشی از مشکلات تاسیساتی ساختمان

رفع بوی بد چاه فاضلاب ناشی از مشکل ونت فاضلاب

رفع بوی بد حمام ناشی از مشکلات سیفون و خروجی هواکش

رفع بوی بد دستشویی و توالت فرنگی

رفع بوی بد توالت ، دستشویی حمام و فاضلاب هتل ها ، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حرفه ای و نقطه زن

رفع بوی نم و رطوبت ساختمان

رفع بوی بد توالت و دستشویی های عمومی سطح شهر بدون بازگشت و تضمینی

 

نظرها

 • علیرضا علیرضا چهارشنبه, 13 شهریور 1398 02:57

  سلام.تقریبا دو ماه قبل لوله فاضلاب طبقه بالا گرفت و فاضلاب شرشر از سقف کاذب توالت ما که زیر توالت طبقه بالاست میریخت...بعد ار یک ماه دوباره این ماجرا تکرتر شد و....خلاصه ظاهرا لوله ها را با فنر و اسید درست کرده ولی از همان وقت بوی عجیبی و بد و ناراحت کننده ای در واحد ما افتاد.سقف کاذب را واز کردیم و شستیم و لوله های طبقه بالا را بازرسی کردیم.ظاهرا لوله ها سالم و خشک است اما همچنان این بوی ناراحت کننده که شبیه بوی نا و ماندگی است به مشام میرسد.
  نظر شخص من این است که بو بیشتر از طرف لوله دستشویی و مخصوصا از لای بلوکها است.همکارانتان هم که هیچ تشخیصی نداشته اند.بعضی هایشان میگویند توالت طبقه بالا شاید ول کرده است.بعضی هایشان به این تشخیص آنها میخندند و میگویند اگر ول کرده چرا آجرهای کف توالت خشک است! من میگویم اگر لوله طبقه بالا گرفته بوده چرا فاضلابش به طبقه پایین سریز شده؟ خلاصه سردرگم و گرفتاریم و کلافه! سقف کاذب را هنوز نصب نکرده ام چون واقعا با این بو دیگر نمیتوانم زندگی کنم.خصوصیت عجیب این بو این است که بعضی وقتها بسیار شدید است و بعضی وقتها اصلا وجود ندارد...

  پاسخ :
  مورد شما جزء مواردی است که حتما باید توسط دستگاه و به صورت حضوری بررسی شود
  ولی با توجه به اینکه می فرمائید ، بو گاهی شدید می شود ، به این معنی است که گاز فاضلاب وارد منزل شما می شود و ربطی به کثیفی سقف کاذب ندارد
  خشک بودن لوله ها به این معنی نیست که گاز از لوله خارج نشود. کافیست سیفون از حالت ترازی خارج شده باشد تا گاز از آن خارج شود
  در رابطه با اینکه می فرمائید اگر سیفون بالا گرفته چرا به پایین سر ریز شده : بین کاسه توالت و سیفون ، همیشه درز وجود دارد و این درز با سیمان سفید پوشانده نمی شود
  بنابراین اگر گرفتگی ایجاد شده و کاسه توالت بالا پر شود ، از این درز ، آب به پایین سرریز می شود
  پشنهاد می کنیم جهت تشخیص دقیق دلیل بو با دستگاه با ما تماس بگیرید

  گزارش
 • معتمدی معتمدی چهارشنبه, 30 مرداد 1398 04:29

  سلام من به مغازه خریدم از لوله فاضلاب طبقه بالا بوی بدی میاد این قابل تعمیر هست؟چه باید کرد و هزینه چقدر میشه ؟

  پاسخ : بله قابل تعمیر هست
  هزینه تشخیص دلیل بوی بد با دستگاه در سال 98 صد هزار تومان می باشد
  اگر برای تعمیر نیاز به تخریب نباشد ، هزینه ای جهت تعمیر دریافت نمی شود
  اگر برای تعمیر ، نیاز به تخریب باشد ، برآورد هزینه با توجه به میزان تخریب محاسبه و قبل از تعمیر مبلغ آن به حضورتان اعلام می شود

  گزارش
 • ز - فضلی ز - فضلی شنبه, 26 مرداد 1398 08:19

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  توالت ما در داخل حیاط میباشد که در واقغ هم توالت هست هم حمام. مدتی هست یه بوی بسیار وحشتناک داره. حس میکنم انگار یه گاز بدبوست . هر چقدر هم آب میریزم و میشویم تاثیری نداره. راهنمایی می فرمایید علت چیست؟

  پاسخ شما : همانطور که در مطلب بالا گفته شد:
  دلیل بوی بد ، در اکثر موارد ، گاز فاضلاب است. حال اینکه این گاز از کجا خارج می شود باید توسط دستگاه تشخیص داده شود.نحوه تعمیر بسته به این است که نیاز به تخریب باشد یا خیر.در اکثر موارد نیاز به تخریب نیست..

  گزارش
 • حین رضایی حین رضایی یکشنبه, 30 تیر 1398 04:40

  با سلام ساختمان ما پنچ طبقه است و از داخل واحدها بوی بد میاد هم در زمستان و هم در تابستان ولی در تابستان بیشتر از زمستان میباشد. و همه همسایه ها از این بابت نگران هستند و هر طبقه جهار واحد هست. لطفا راهنمای کنید.

  پاسخ:
  مطمئنا گاز فاضلاب از یک یا چند لوله فاضلاب خارج می شود.باید بررسی کنید که دقیقا از کدام واحد ها ( یا راهرو ) بو شروع می شود.می توانید درب تمامی واحد ها را برای مدتی ببندید و ببینید آیا در راهرو بو می آید یا خیر.اگر بو آمد یعنی مشکل از راهرو است اگر نه ، مشکل از واحدی است که بو دارد.
  وقتی مکان بو مشخص شد ، تمامی ورودی های فاضلاب آن مکان را با پلاستیک بپوشانید.کف شور ، روشویی و ... .
  پنجره ها را باز بگذارید تا بو خارج شود.سپس پنجره ها را بسته و یکی یکی پلاستیک ها را بردارید.
  اگر پس از برداشتن پلاستیک ها ، بو شروع شد. مشکل از آخرین لوله فاضلابی است که پلاستیک آن را برداشته اید.
  این روش ، یک روش خانگی است.بهتر است برای رفع تخصصی بو با سرویسکاران ما تماس بگیرید.

  گزارش
 • هاشمی هاشمی سه شنبه, 25 تیر 1398 06:18

  سلام و وقت بخیر
  برای رفع بوی بد مربوط به فاضلاب که از طریق کولر آبی وارد میشه چکاری میشه کرد؟

  پاسخ شما آقای هاشمی :
  کولر آبی هوای پشت بام را به داخل ساختمان هدایت می کند. حال اگر در پشت بام ، گاز فاضلاب وجود داشته باشد ، بوی بدی توسط کولر آبی وارد آپارتمان یا منزل شما خواهد شد.
  حال سوال شما این است که گاز فاضلاب چطور وارد پشت بام شده و چطور می توان آن را رفع کرد.
  گاز فاضلاب به چند صورت وارد پشت بام می شود.
  1- ونت: ونت لوله ای است که از چاه فاضلاب به پشت بام کشیده می شود تا از تراکم گاز فاضلاب در داخل چاه جلوگیری شود.لوله ونت گاز داخل چاه فاضلاب را به پشت بام هدایت می کند. حال اگر لوله ونت را حداقل دو متر بالاتر ببریم دیگر گاز فاضلاب توسط کولر آبی به داخل کشیده نخواهد شد.دقت فرمائید که ممکن است لوله ونت مربوط به همسایه های مجاور نیز باشد.

  2- کف شور پشت بام: ممکن است آب باران توسط کف شور به داخل چاه فاضلاب هدایت شود که در ساختمان های جدید همینطور است.
  اگر در این قسمت ، از سیفون استفاده نشده باشد ، گاز فاضلاب مستقیما وارد پشت بام شده و توسط کولر آبی وارد منزل می شود.
  برای رفع مشکل باید کف پشت بام کنده شده و در این قسمت سیفون کار گذاشته شود.
  یا اینکه در فصل گرما ، توسط پلاستیک ، مسدود شود و در فصل بارندگی مجددا باز شود.

  گزارش
 • صالحی صالحی دوشنبه, 17 تیر 1398 07:18

  سلام خسته نباشید من یک منزل جدید خریدم طبقه همکف، چند روز پیش که به خونه سر زدم دیدم مقداری فاضلاب از دستشویی زده بود بالا ، مشکل گرفتی در لوله های ساختمان هست؟ در ضمن بعضی وقت ها هم بوی بدی در توالت و گاهی در سالن مییاد چه طور میشه رفعش کرد؟ من از شهرستانم
  در ضمن موقع بارون هم همسایه ها میگن از فاضلابش آب میزنه بالا

  پاسخ شما:
  بالا زدن آب از دستشویی دو دلیل بیشتر ندارد.یا گرفتگی در سیفون توالت یا لوله کشی و یا پر شدن چاه.برای بررسی می توان یک بار دستگاه فنر لوله بازکنی را تست کرد و اگر باز نشد احتمال پر شدن بالا می رود.
  بوی بد هم می تواند از پر شدن چاه فاضلاب باشد و با توجه به اینکه هنگام بارندگی ، از فاضلاب آب بالا می زند می توان احتمال پر شدن چاه را بالا در نظر گرفت.
  البته احتمال از بین رفتن کشش چاه فاضلاب هم وجود دارد.یعنی چاه پر نشده ولی کشش سابق را ندارد.
  در کل بهتر است به صورت حضوری بررسی شود

  گزارش
 • بانو بانو یکشنبه, 09 تیر 1398 01:59

  با سلام
  ساختمان ما نیم طبقه هست بوی خیلی بدی از حمام بیرون میاد وقتی کسی از حمام بیرون میاد بو پخش میشه وقتی که دوباره اب باز میشه و می ریزه توی چاه بو برطرف میشه حدود سه چهار ماه پیش به علت گرفتگی چاه فنر زدن دلیل این بو میشه شکستگی سیفون باشه اصلا دلیل چیه میشه درستش کرد چیکار باید بکنیم
  با تشکر از اینکه دقیق جواب میدین و راهنمایی میکنین

  پاسخ شما خانم دبیری:
  حمام فقط یک سیفون دارد و اگر حمام ساختمان شما توسط پنجره یا دریچه ای به توالت مرتبط نیست پس قطعا بو از همان یک سیفون خارج می شود.
  البته اگر توالت فرنگی در حمام باشد 50 درصد احتمال دارد که مشکل از توالت فرنگی باشد.
  اگر نه ، سیفون کف حمام باید بررسی شود.
  اگر سیفون بشکند ، آب موجود در آن تخلیه شده و همیشه بوی گندی از حمام بیرون می آید و به هیچ عنوان قطع نمی شود
  ضمنا طبقه پایین هم دچار مشکل نم و رطوبت شدید می شود.

  اگر بو قطع می شود و طبقه پایین هم شکایتی از نم و رطوبت نکرده ، قطعا سیفون نشکسته است.
  ولی ممکن است سیفون کج شده باشد.
  وقتی سیفون کج می شود ، آب داخل آن مانع عبور گاز فاضلاب نمی شود. در نتیجه گاز وارد حمام شده و بوی شدید ایجاد می شود.

  البته بو می تواند به دلیل گرفتگی در مجرای فاضلاب نیز باشد.این احتمال وجود دارد که هنگام فنر زدن ، تفاله ها در قسمتی از مجرای فاضلاب جمع شده باشد
  و هنگام استحمام که حجم زیادی آب به صورت مداوم وارد مجرا می شود ، آب پشت این تفاله ها جمع شده و تا خود سیفون حمام ادامه یابد و این ادامه یافتن یعنی وارد کردن گاز فاضلاب به داخل حمام.مانند سرنگی که هرچقدر بیشتر فشار داده شود ، بیشتر گاز داخل آن خارج می شود.

  در کل مورد شما نیاز به بررسی حضوری دارد. می توانید روی دایره سبزرنگ کنار سایت کلیک کنید و مستقیما با سرویسکار تماس بگیرید

  گزارش
 • مجید مجید سه شنبه, 04 تیر 1398 07:57

  سلام.ما طبقه اول هستیم از توالت بوی خیلی بدی میاد طوری ک جرات نیمکنم مهمون دعوت کنم خجالت میکشم.آیا راه حل قطعی داره از بین بردن این بود؟
  درضمن ما شهرستان هستم ایا خدمات دارین؟

  پاسخ شما : گروه آچاگ فقط در تهران و کرج مشغول به فعالیت است.
  آیا امکان پر شدن چاه وجود دارد. منزل شما چند سال قدمت دارد؟
  اگر احتمال پر شدن چاه ضعیف است پس حتما از جایی از لوله کشی توالت ، گاز فاضلاب به بیرون نشت می کند
  لوله روشویی که به لوله فاضلاب وصل می شود را چک کنید و مطمئن شوید محکم است. می توانید با پلاستیک درز بین لوله روشویی و لوله فاضلاب را پر کنید.
  اگر مشکل از لوله روشویی نباشد حتما از سیفون توالت است.
  ممکن است سیفون توالت درست کار گذاشته نشده باشد
  اگر توالت فرنگی دارید نیاز به بررسی حضوری دارد

  گزارش
 • جواد جواد سه شنبه, 28 خرداد 1398 06:36

  سلام.توالت ما آب که درونش ریخته میشه بعد از یک دقیقه بوی بدی در ساختمان میپیچه.و بعد از چند دقیقه بوی بد برطرف میشه.مشکل چیه؟

  پاسخ : اگر بوی بد ابتدا در توالت می پیچه دلیلش اینه که سیفون توالت کج کار گذاشته شده یا لوله فاضلاب روشویی درست بسته نشده
  اگر بوی بد در توالت نمی پیچه ولی از جای دیگه ساختمون (مثلا پذیرایی یا آشپزخانه) بو میاد دلیلش اینه که لوله کشی توالت به لوله کشی اون قسمت ساختمون مرتبطه
  شاید گرفتگی مختصری بین راه وجود داره که باعث می شه آب توالت بد پایین بره و مقدار آبی که وارد سیستم لوله کشی میشه ایجاد فشار گاز کنه و کمی گاز از جایی از ساختمون بیرون بیاد که باعث بو بشه
  میشه با استفاده از فنر لوله بازکنی ، یک بار سیستم لوله کشی رو لایروبی کرد تا تست بشه که آیا مشکل برطرف می شه یا نه

  این احتمال هم وجود داره که چاه فاضلاب ساختمون تقریبا پر شده و وقتی آب داخل توالت می ریزید ، فشار گاز داخل چاه فاضلاب افزایش پیدا می کنه و طبعا از نقص سیستم لوله کشی پذیرایی یا آشپزخانه بیرون می زنه.
  احتمالا مورد دوم بیشتره.
  برای تست باید به صورت حضوری توسط سرویسکار بررسی بشه که آیا چاه پر شده یا نه.
  همچنین باید نقص لوله کشی پذیرایی یا آشپزخونه پیدا بشه که اون هم باید به صورت حضوری توسط سرویسکار بررسی بشه.

  مورد شما کمی پیچیده تر از بقیه مورد هاست.

  گزارش
 • الی الی شنبه, 25 خرداد 1398 14:55

  سلام ماطبقه دوم هستیم از دستشویی وحمام بدی خیلی بدی میادهرچقدر هم میشورم اثری نداره لطفاراهنماییم کنید

  پاسخ : سلام
  همانطور که در کامنت ها و پاسخ نظرات قبل اشاره شد ، دلیل اصلی بوی بد توالت ، گاز فاضلاب است که در اثر نقص در سیستم لوله کشی ، وارد حمام و دستشویی می شود
  طبعا با شستن کل حمام و دستشویی حتی با اسید هم بوی بد از بین نخواهد رفت زیرا شما گاز فاضلاب را از بین نبرده اید.
  تنها راه حل آن پیدا کردن نقص سیستم لوله کشی و رفع آن است.
  تنها با پرداخت مبلغ ناچیزی ، سرویسکاران ما این نقص را یافته و برطرف می کنند.
  کافی است روی دایره سبز رنگ کنار سایت کلیک کنید تا با مستقیما با سرویسکار رفع بوی بد توالت و فاضلاب تماس بگیرید

  گزارش
 • آل احمد آل احمد شنبه, 18 خرداد 1398 11:38

  سلام
  خسته نباشید
  توالت منزل ما وقتی چند روز ازش استفاده نکنیم بو می گیرد ولی وقتی فلاش تانک را می کشیم بو بر طرف می شود و تا وقتی چندین روز بی استفاده نباشید بو نمی دهد. چطور می توانیم از این بو جلوگیری کنیم؟
  (دستشویی فرنگی منزل این مشکل رو ندارد ولی ایرانی این مشکل را دارد)
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  پاسخ :
  1- دلیل بوی دستشویی شما با احتمال بیشتر
  وقتی از دستشویی استفاده نمی کنید ، درب آن بسته است و گازهای فاضلاب از جایی وارد دستشویی شده و در دستشویی تجمع کرده و باعث ایجاد بو می شود.
  وقتی درب دستشویی را باز کرده و متوجه بو می شوید ، اقداماتی برای رفع آن انجام می دهید.مثلا هواکش را روشن می کنید ، درب را باز می گذارید ، سیفون را می کشد
  و تصور می کنید که با کشیدن سیفون مشکل برطرف شده
  در صورتی که اقدامات دیگر شما باعث خروج گاز فاضلاب از دستشویی شده است.
  بنابراین باید منشا خروج گاز فاضلاب دستشویی ، شناسایی و برطرف شود.
  برای اینکار می توانید روی دایره سبزرنگ سمت چپ سایت کلیک کرده و با سرویسکاران ما تماس مستقیم بگیرید.

  2- دلیل بوی دستشویی شما با احتمال کمتر
  با توجه به بسته بودن درب دستشویی ، مدفوع مانده در سیفون دستشویی به مرور زمان ایجاد بو می کند و تنها راهکار آن ، کشیدن سیفون بعد از استفاده از دستشویی است.

  چطور تست کنید که کدام احتمال درست است؟
  بعد از استفاده از دستشویی ، سیفون را بکشید و چند روز درب را ببندید.
  اگر بعد از چند روز ، بو وجود داشت احتمال اول درست است و اگر وجود نداشت احتمال دوم صحیح است.
  اگر احتمال اول درست بود در خدمت شما هستیم.

  گزارش
 • حميده صفاري حميده صفاري شنبه, 28 ارديبهشت 1398 07:29

  سلام
  ما طبقه اول هستيم و بوي خيلي بدي از دستشويي هر روز به مشام مي رسه ، بوگير فاصلاب و خوش بو كننده ديگه تاثيري نداره مخصوصا در فصول گرما
  لطفا بفرماييد من چه كاري مي تونم انجام بدم

  پاسخ : با سلام و تشکر از شما به خاطر بازدید از سایت ما.
  بوی بد توالت به دلیل نشت گازهای داخل چاه فاضلاب هست و طبعا هر چقدر هم بوگیر های قوی استفاده کنید ، فقط بوی گاز رو پنهان می کنید و خود گاز هنوز باقیه.
  برای رفع بوی بد فاضلاب ، باید چایی که گاز فاضلاب خارج می شه رو پیدا کنید و نقص لوله کشی رو برطرف کنید تا دیگه گاز خارج نشه.
  نقص ممکنه توی نحوه کارگزاری سینک یا کاسه ، کف شور ، روشویی و ... باشه.
  برای پیدا کردن محل نقص بهتره با افرادی که کارشون اینه مشورت تلفنی بکنید
  09122155345 آقای زمانی
  مطمئنا برای پیدا کردن محل نقص و رفع اون ، ایشون باید حضورا کار رو ببینند.
  می تونید برای راهنمایی بیشتر و سوالاتتون با ایشون تماس بگیرید.
  باز هم ممنون از اینکه وارد سایت ما شدید.

  گزارش
 • بیگی بیگی یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398 11:19

  با سلام و احترام آپارتمان ما در طبقه پنجم واقع شده و سن بنا حدودا 15 ساله میباشد فقط در مواقع بارندگی بوی بسیار بدی از حمام بیرون میزند که گاها در سطح اپارتمان پخش میشود البته فقط در هنگام بارنندگی لطفا رهنمود لازم ارائه فرمایید تشکر

  پاسخ: هنگام بارندگی ، سطح آب داخل چاه فاضلاب بالا می آید. طبیعتا فشار گاز داخل چاه به شدت افزایش پیدا می کند و میل بیشتری خواهد داشت تا از نواقص لوله کشی فاضلاب خارج شود.
  بله ، نواقص. اینجا مشخص می شود که لوله کشی فاضلاب ساختمان در جایی نقصی دارد که هنگام بارندگی ، گاز از آن خارج می شود.
  پیدا کردن این نقص کار دشواری است و باید توسط سرویسکار بررسی شود.
  اگر نیاز به سرویسکار داشتید روی دکمه سبز سمت چپ این مطلب کلیک کنید.

  گزارش
 • مرتضی مرتضی سه شنبه, 16 بهمن 1397 20:31

  سلام ما طبقه پنجم واخرین طبقه هستیم توالت بوی افتضاح ی دارد که اصلا نمیتوان تحمل کرد میگن لوله ونت نداره نمیدونم از چیه راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ: گاز فاضلاب همیشه میل به بالا رفتن دارد. بنابراین در سیستم لوله کشی تا جایی که بتواند بالا رفته و از جایی خارج خواهد شد.
  حتی اگر ونت هم داشته باشید ، باز هم امکان دارد از جای دیگری خروج گاز فاضلاب داشته باشید.
  اینکه ونت دارید یا نه ؟ امکان گذاشتن ونت وجود دارد یا نه ؟ از جای دیگری خروج گاز دارید یا نه... همه اینها نیاز به بررسی حضوری دارد.
  با هزینه اندکی می توانید از شر این بو خلاص شوید.
  در صورت نیاز به سرویسکار روی دایره سبزرنگ سمت چپ مطلب کلیک کنید.

  گزارش
 • ککیانوش کاویانپور ککیانوش کاویانپور دوشنبه, 21 آبان 1397 05:32

  سلام

  سالن آپارتمن ما بوی خیلی بدی میاد ، بو از توالت یا حمام نیست فقط سالن بو میده.لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

  پاسخ شما آقای کاویانپور:
  اگر فقط در فصل تابستان این بو رو حس می کنید البته باید سیستم تهویه بررسی بشه. معمولا کولر ها تراکم هوای داخل ساختمان رو کم و زیاد می کنند و باعث می شن که هوای بیرون وارد ساختمان بشه . مخصوصا اگر کولر آبی باشه. کولرهای آبی هم معمولا در پشت بام هستند یعنی دقیقا محلی که لوله های ونت فاضلاب وجود داره و گازهای داخل چاه فاضلاب رو به پشت بام هدایت می کنه. این باعث میشه کولر آبی این گازها رو مجددا وارد سالن شما بکنه.
  شاید ونت ساختمان شما نباشه ونت ساختمان های مجاور باشه.

  اگر در فصل تابستان نیستید مشکل داخل ساختمان خودتونه. بو می تونه از اتصالات و سیفون های آشپزخانه و یا کف شور سالن باشه. هر کدام از این اتصالات باید جداگانه بررسی بشند.

  گزارش

سوال خود را از ما بپرسید یا نظر بدهید