شرکت تخصصی رفع انواع بوی بد با دستگاه

آیا بوی بدی در ساختمان و آپارتمان شما به صورت دائم یا موقتی می پیچد و علت و دلیل آن را نمی دانید؟

آیا به دلیل بوی گندی که دلیل آن نیز برایتان مشخص نیست ، رفت و آمدهای خویشاوندیتان کم شده؟

لازم نیست سالها بوی بد فاضلاب قسمتی از آپارتمان را تحمل کنید.

توسط دستگاه پیشرفته محل ایجاد بوی بد را تشخیص داده و با هزینه ای ناچیز ، شما را برای همیشه از شر بوی بد خلاص می کنیم

 

دستگاه تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب توالت
دستگاه تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب توالت

 

علت بو دادن توالت ، حمام و هر جای دیگر ساختمان هر چه که باشد ، توسط دستگاه یافت شده و رفع خواهد شد

ما تضمین صد در صد می دهیم که مشکل بو را کشف و حل می کنیم

شرکت تخصصی رفع بوی ما سالهاست که هر روزه چندین مشکل مشابه مشکل شما را توسط دستگاه کشف و حل می کند.

ما تضمین می دهیم که اگر مشکل شما حل نشد هیچ هزینه ای حتی هزینه ایاب و ذهاب از شما دریافت نکنیم.

برای تماس مستقیم با سرویسکار جهت مشاوره رایگان - 09122335491 - اینجا کلیک کنید

 

 

تجربه چند ساله ما اثبات کرده که دلیل بوی بد فاضلاب در توالت ، حمام و آشپزخانه ساختمان ، در لوله کشی های فاضلاب ساختمان و چند چیز دیگر است.

 

--- خوب ؟؟؟ اگر مشکل از لوله کشی باشد ، آیا باید لوله کش خبر کنیم؟

اگر فقط به دنبال یک لوله کش باشید ، وقت خود را تلف کرده اید. مشکل شما را کسی باید برطرف کند که علاوه بر تجربه فراوان در لوله کشی ، دلیل بوی بد فاضلاب ساختمان را بداند و روزانه چندین مورد از این مشکل را بررسی و رفع کند و مجهز به دستگاه خاص تشخیص منشا بو باشد. بگذارید اینطور بگوئیم، شما باید به دنبال تشخیص کار بوی بد فاضلاب بگردید. این شخص قبل از هر چیز تشخیص می دهد که مشکل از لوله کشی است یا از جای دیگری.

 

--- یک مثال کوچک می زنید که در چه مواقعی مشکل بوی بد فاضلاب از لوله کشی است و چه موقعی از جای دیگر؟؟

بله . به طور مثال ممکن است سیفون توالت را کج کار گذاشته باشند و آب موجود در سیفون توانایی نگهداری گاز فاضلاب را ندارد. ممکن است توالت فرنگی نشتی گاز داشته باشد. ممکن است هنگام بارندگی ، فشار گاز داخل فاضلاب بیشتر شده و از یکی از لوله ها وارد منزل شود. ممکن است یکی از اتصالات لوله کشی فاضلاب معیوب شده باشد. ممکن است لوله کشی سالم باشد ولی گرفتگی در جایی اتفاق افتاده باشد ، ممکن است لوله کشی سالم باشد ولی یکی از سیفون ها راه خود را به ونت ساختمان از دست داده باشند ، ممکن است ممکن است ممکن است ... کار لوله کش تشخیص کار ، تشخیص همین احتمال هاست.

 

--- قیمت ، هزینه و نرخ رفع بوی بد فاضلاب چقدر است؟؟

بله . قیمت و هزینه رفع بوی فاضلاب بسته به این است که آیا تخریب نیاز است یا خیر.قیمت پایه را اینجا ببینید. یا تماس بگیرید.

 

--- من یک لوله کش تشخیص کار نیاز دارم که سال ها تجربه در شهر بزرگی مثل تهران را داشته باشد و انواع مختلفی از این اشکالات را تشخیص داده و رفع کردن باشد. چه کنم؟

اگر با کامپیوتر وارد سایت شده اید می توانید با شماره  09122335491  آقای زمانی تماس بگیرید و اگر با موبایل یا تبلت وارد شده اید روی آیکن چشمک زن تلفن تماس در سمت چپ صفحه ضربه بزنید.

 

 

رفع بوی بد فاضلاب توالت دستشویی حمام آشپزخانه

 

برای رفع بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه یا سالن آپارتمان ، فقط می خواهم از بوگیر ها استفاده کنم . آیا بوگیر های توالت راهگشا هستند؟

 

بوگیر توالت ،فقط یک ماده خوشبو کننده معمولی است و بوی بد را برای همیشه از بین نمی برد بلکه فقط آن را از مشام شما پنهان می کند. مانند عطری که به یک لباس بد بو زده می شود

دلیل اصلی بوی بد توالت ، حمام و دستشویی ، گازی موسوم به گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب است.گاز فاضلاب از تجزیه مواد داخل فاضلاب به وجود می آید و کاملا سمی و قابل اشتعال است.

گاز فاضلاب در حالت عادی به وسیله لوله ای تحت عنوان لوله ونت که به چاه فاضلاب متصل است ، به پشت بام منازل فرستاده می شود تا از جمع شدن آن در فاضلاب جلوگیری شده و از خطرات آتی از جمله انفجار فاضلاب پیشیگیری شود.

ولی در موارد زیادی ، این گاز وارد توالت یا حمام شده و بوی بدی ایجاد می کند.حتی ممکن است این گاز وارد بخش های دیگر ساختمان شود و بوی بد فاضلاب تمام ساختمان را بگیرد.برای رفع این بوی بد توالت ابتدا باید منشا آن را پیدا کنید.ولی این کار گاها بسیار مشکل است.

پیشنهاد می کنیم برای از بین بردن و رفع بوی بد فاضلاب توالت ، دستشویی و حمام به افراد متخصص رجوع کنید.زیرا تجربه کافی برای این کار را دارند و در صورت پیدا کردن دلیل بوی بد فاضلاب ، کلیه امور تعمیر و بنایی را نیز انجام خواهند داد.(البته در صورت نیاز).نا گفته پیداست که بوگیرهای توالت گازهای فاضلاب را از بین نمی برند.فقط بوی بد را از مشام شما مخفی می کنند.این بوگیر ها با ایجاد بوهای دیگری در واقع مشام شما را فریب می دهند.

 

مرکز تعمیر تاسیسات ساختمانی ما با سالها تجربه در خدمت شماست.کافیست با شماره های تماس ما تماس حاصل فرمائید تا از مشاوره تلفنی و حضوری ما برخوردار شوید.

خدمات کلی ما عبارتند از:

رفع بوی بد توالت ناشی از مشکلات تاسیساتی ساختمان

رفع بوی بد چاه فاضلاب ناشی از مشکل ونت فاضلاب

رفع بوی بد حمام ناشی از مشکلات سیفون و خروجی هواکش

رفع بوی بد دستشویی و توالت فرنگی

رفع بوی بد توالت ، دستشویی حمام و فاضلاب هتل ها ، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حرفه ای و نقطه زن

اگر با موبایل وارد سایت شده اید صفحه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی در تهران اطلاعات خوبی درباره ترکیدگی لوله در اختیار شما قرار می دهد

رفع بوی بد توالت و دستشویی های عمومی سطح شهر بدون بازگشت و تضمینی

در صورتی که به خدمات نشت یابی نیاز دارید روی دایره سبزرنگ کنار سایت کلیک کنید تا مستقیما با سرویسکار تماس بگیرید

 

اگر با موبایل خود وارد سایت شده اید کافیست روی شماره ضربه بزنید

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران : 09129615767

نشت یابی و رفع بو تهران : 09122335491

لوله بازکنی و تخلیه چاه کرج : 09195237504

لوله بازکنی و تخلیه چاه قم : 09198528524